Nie wiesz? Porozmawiaj z kimś kto wie – platformy szkoleniowe

Nie wiesz? Porozmawiaj z kimś kto wie – platformy szkoleniowe

Choć już od kilkudziesięciu lat żyjemy w erze informacji, niektórzy z nas dalej wydają się bać korzystać z nich korzystać. Tkwią więc w niekorzystnych sytuacjach, z wyniszczającymi nawykami, niesatsyfakcjonującą pracą i narzekają, zamiast coś zmienić. Moja rada? Nie bądź jednym z nich.

Błędna logika

My, Polacy, jesteśmy bardzo dumnymi ludźmi. Duma jest świetną rzeczą, jednak nawet ona potrafi zaszkodzić, jeśli jest jej za dużo. Zwłaszcza, że wiele osób za dumą nazywa zwykły upór i zacietrzewienie, przez co odmawiają słuchania jakichkolwiek rad. A to błąd, bo posłuchanie cudzej rady czy opinii nie jest wcale ujmą na honorze, a okazją do nauczenia się czegoś nowego o otaczającym nas świecie. Nawet, jeśli czegoś nie wiemy, to przyznanie się do niewiedzy nie sprawia, że jesteśmy gorsi. W końcu po co iść w zaparte, tracąc czas i uznanie w oczach bliskich, jeśli można się doinformować, okazując przy okazji dojrzałość oraz świadomość własnych wad.

 

Inwestowanie amatorów

Każdy, kto kiedykolwiek odkładał pieniądze, choć raz pomyślał o ich zainwestowaniu w nadziei na pomnożenie oszczędności. Jednak nawet ci z nas, którzy faktycznie się na to decydują, często mają zbyt małą wiedzę, żeby robić to dobrze. Paradoksalnie, poświęcenie kilku minut na doedukowanie się w internecie może mieć skutek odwrotny do zamierzonego: daje przekonanie, że przecież już “coś tam” wiemy, a że te początkowe informacje były łatwe do przyswojenia, to cała reszta też pewnie jest “do ogarnięcia” i “na logikę”. Ta fałszywa pewność siebie powoduje, że najmniejszy błąd może szybko eskalować, skutkując stratami. Łatwo też wpaść w liczne pułapki, czyhające na początkujących, bo przecież nie jesteśmy głupi i widzielibyśmy, gdyby coś było nie tak…

…Prawda?

W takiej sytuacji, samodzielne “googlanie” może nie wystarczyć. Jak więc zdobyć potrzebną wiedzę, aby nie wpaść w sidła własnej dumy i nie stracić wszystkich oszczędności? Jednym z najwydajniejszych sposobów jest skorzystanie z gotowych pomocy naukowych, jak szkolenia online.

Szkolenia… i co dalej?

Jednak odbycie konsultacji i przejście szkolenia jest dopiero połową sukcesu. W końcu służą one głównie zdobywaniu wiedzy teoretycznej, a żeby zmienić swoje życie na lepsze, musimy jeszcze z sukcesem zastosować ją w praktyce.

Niestety, większość platform szkoleniowych po zakończeniu szkolenia nie oferuje żadnego dalszego wsparcia, często zostawiając swoich klientów na lodzie. Nie wszystkie zapewniają nawet stały dostęp do platformy szkoleniowej, poprzez którą odbywały się kursy. Na szczęście, niektóre oferują dalsze oparcie i pomocne opinie. Platinium Pro świeci w tej kwestii przykładem.

 

 

Platinium Pro – co daje dobra rozmowa?

Platinium Pro oferuje dwie najważniejsze rzeczy w kwestii nauki inwestowania – rozmowę oraz platformę szkoleniową.

Podstawową ofertą udostępnianą przez platformę jest rozmowa ze specjalistą z zakresu lokowania funduszy. Rozmowa dotyczyć będzie omówienia zasad inwestowania, wskazania kilku rozwiązań podjętych przez znanych inwestorów, a także podpowiedzenia które aktywa mają szansę zwiększyć swoją wartość.

Takowa rozmowa zaczyna się od poznania stanu wiedzy klienta. Specjalista podpytuje swojego rozmówcę o kilka kwestii związanych z inwestowaniem, by wiedzieć jaką ma wiedzę na temat lokowania funduszy. W ten sposób dostosuje poziom swoich wypowiedzi do poziomu klienta, tak by mógł on wszystko zrozumieć. W ten sposób miła pogawędka ze specjalistą może zmienić się w ważną życiową rozmowę, która odmieni życie klienta. Będzie miał on również możliwość zdobycia dostępu do platformy szkoleniowej Platinium Pro. Znajduje się na niej seria materiałów edukacyjnych, ebooków, webinarów i szkoleń online, które mogą pomóc klientowi w rozwoju jego wiedzy z zakresu inwestowania. 

Wiele osób, które są nieszczęśliwe w swoim życiu, na porady i nowe informacje często reaguje oburzeniem lub wymówkami. Rezygnowanie z cudzych rad w imię źle pojmowanej dumy powoduje, że tracimy dużo więcej, niż zyskujemy. Warto otworzyć umysł na informacje i pomysły, które wypełniają nasz świat i wykorzystać je do zmiany swojego życia na lepsze. Można to robić samodzielnie, jeśli chcemy dokonać tylko niewielkich zmian, jednak nawet wtedy przydatnym narzędziem są szkolenia i konsultacje, z których można skorzystać, nie wychodząc z domu. Dzięki nim, zmiana życia na lepsze jest dużo łatwiejsza i mniej bolesna, niż może nam się wydawać.

 

 nike air max cheap wholesale